INFORMACJE DODATKOWE
Bezwypadkowy TAK
Tylko prywatne TAK
PARAMETRY POJAZDU
Marka Mazda
Model 2
Rok produkcji 2015
Przebieg 100 101 km
Pojemno¶æ 1496 cm3
Moc 66 KW (90 KM)
Rodzaj paliwa Benzyna
Napêd Na przednie ko³a
Typ nadwozia Hatchback
Ilo¶æ drzwi 5
Kolor Czerwony
WYPOSA¯ENIE DODATKOWE
Wyposa¿enie - cechy zewnêtrzne
Alufelgi
Czujniki parkowania tylne
Przyciemniane szyby
¦wiat³a do jazdy dziennej
¦wiat³a LED
¦wiat³a przeciwmgielne
Wyposa¿enie - bezpieczeñstwo
Wyposa¿enie - komfort
SZCZEGÓ£OWY OPIS
MAZDA 2 w bardzo dynamicznej NAJBARDZIEJ POSZUKIWANEJ ekonomicznej jednostce silnikowej 1.5 - 90KM AUTOMAT
ZAPRASZAM DO OGL¡DANIA NA ¯YWO BEZ ZBÊDNYCH ROZCZAROWAÑ !!! REAL FOTO !!
AUTO BEZ WK£ADU FINANSOWEGO GOTOWE DO JAZDY 100%
AUTO SPROWADZONE Z NIEMIEC
ORYGINALNY PRZEBIEG
Serwis w autoryzowanej stacji
WYSTAWIAM FAKTURÊ VAT-MAR¯A
WYPOSA¯ENIE auta:
*KEYLESS GO
*SYSTEM START/STOP
*¦wiat³a LED
*RADAR
*Czujnik parkowania ty³
*Automatyczne ¶wiat³a
*Asystent pasa ruchu
*Martwe pole
*HUD - wy¶wietlacz przezierny
* NAWIGACJA satelitarna
*Podgrzewany fotel kierowcy
*Podgrzewany fotel pasa¿era
*Ekran dotykowy
*Gniazdu USB x 2
*Gniazdo AUX
*Klimatyzacja automatyczna
*Wspomaganie kierownicy
*Komputer pok³adowy
*Kierownica Wielofunkcyjna
*Kierownica ze sterowaniem radia
*Skórzana kierownica
*Zestaw g³o¶no mówi±cy
*Tempomat
*ABS, ESP
*Czujnik zmierzchu
*Air Bag - poduszki powietrzne
*Elektryczne szyby x 4
*Lusterka boczne sk³adane elektrycznie
*Elektrycznie ustawiane lusterka boczne
*Elektrochromatyczne lusterko wsteczne
*Uchwyty Isofix
*Przyciemniane tylne szyby
*Alu felgi 16
*I wiele innych
WIÊCEJ INFORMACJI POD NR. TEL.: 694 - 117 - 119
Witamy Pañstwa w firmie
AUTO IMPORT AMK ARKADIUSZ KUN
UL. MA£KIÑSKA 103, 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA.
Kontakt: 694-117-119
https://amk15.otomoto.pl/inventory
Jeste¶my w bran¿y od ponad piêtnastu lat, dziêki wieloletnim do¶wiadczeniu mo¿emy Pañstwu zaoferowaæ profesjonaln± obs³ugê. Bardzo zale¿y nam na zadowoleniu klienta. Ka¿dy interesant traktowany jest indywidualnie. Ca³a firma powsta³a z pasji do motoryzacji dlatego d±¿ymy do spe³nienia Pañstwa motoryzacyjnych marzeñ.
Wszystkie samochody s± nasz± w³asno¶ci±, przed zakupem dok³adnie sprawdzamy ka¿dy samochód - kupujemy jak dla siebie. Jeste¶my bezpo¶rednim importerem samochodów, przez co mo¿emy zaoferowaæ najkorzystniejszy stosunek ceny do jako¶ci. Ka¿de auto, niezale¿nie od stanu poddawane jest czyszczeniu wnêtrza i karoserii - dziêki temu mog± Pañstwo siê cieszyæ czysto¶ci± i ¶wie¿o¶ci± zakupionego samochodu. Zapraszamy do kontaktu z przyjemno¶ci± odpowiemy na ka¿de Pañstwa pytanie.
Podana cena w ofercie nie zawiera op³at rejestracji. Do ka¿dego auta przygotowujemy dokumenty do rejestracji w cenie tylko 1 tys. z³otych. Pozosta³e koszty to 98 z³ badanie techniczne oraz 160 z³ Wydzia³ Komunikacji. Z podatku PCC s± Pañstwo zwolnieni.
JE¦LI OGL¡DAJ¡ PAÑSTWO AUTKO NA PORTALU OLX TO PROSZE PRZEJ¦C NA OTOMOTO JEST TAM 40 ZDJÆ AUTA. Skrót do mojej strony, proszê wpisaæ w google : amk15.otomoto Dziêkujê.
Niniejsze og³oszenie jest wy³±cznie informacj± handlow± i nie stanowi oferty w my¶l art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedaj±cy nie odpowiada za ewentualne b³êdy lub nieaktualno¶æ og³oszenia. Informacje umieszczone w og³oszeniu, s³u¿± jedynie celom informacyjnym.
Numer oferty: AKL18DPSV
i585631998i