Lincoln w kolorze bia³ym z domieszk± per³y ¶wietnie mieni±cy siê w naturalnym ¶wietle. Wnêtrze wykonane na nowo w przewa¿aj±cym bia³ym odcieniu z domieszk± granatu. Auto w pe³ni sprawne po regeneracji zawieszenia, regulacji silnika oraz wymianie wszystkich p³ynów. Limuzyna otrzyma³a nowy uk³ad wydechowy, który jest z jednej strony cichy jak na limuzynê przysta³ a z drugiej wydaje piêkne basowe brzmienie amerykañskiej V8-ki.
Pojazd powsta³ w firmie specjalizuj±cej siê w produkcji samochodów dla rz±du USA
ANDY HOTTON MANUFACTORY
Limitowana produkcja, bardzo rzadki klasyk, idealny do kolekcji.
Continental zosta³ ju¿ zarejestrowany w Polsce i jest gotowy do jazdy
Zapraszamy do zapoznania siê z nasz± pe³n± ofert±
Ponad 100 KLASYKOW oraz innych ciekawych pojazdow na sprzeda¿ !
Oferujemy oldtimery w wydaniu: show car, driver oraz project (bazy do odnowienia), importujemy rowniez youngtimery, auta sportowe, kolekcjonerskie, hotrody oraz motocykle
Sprawdz nas online >
www usclassic24.pl
www usclassic24.com
Facebook & Instagram---> usClassic24
Showroom Polska: Sulechow, woj. lubuskie (66-100)
Showroom Niemcy/Holandia: Emlichheim (49824)
kontakt tel >
+48 6O2 3OO 5OO - lub +48 785.925.831
*Przed przyjazdem prosimy o telefoniczne umowienie sie na spotkanie
usClasssic24 - bezposredni importer z USA & EU
Numer oferty: usclassic2418BM8R
Dla naszych klientów oferujemy pomoc w renowacji pojazdów, dostêpu do amerykañskiego rynku czê¶ci nowych oraz u¿ywanych.