INFORMACJE DODATKOWE
Bezwypadkowy TAK
Serwisowany w ASO TAK
Tylko prywatne TAK
PARAMETRY POJAZDU
Marka Renault
Model Talisman
Rok produkcji 2019
Przebieg 76 720 km
Pojemność 1997 cm3
Moc 117 KW (160 KM)
Rodzaj paliwa Diesel
Napęd Na przednie koła
Typ nadwozia Combi
Ilość drzwi 5
Kolor Grafitowy
WYPOSAŻENIE DODATKOWE
Wyposażenie - cechy zewnętrzne
Wyposażenie - bezpieczeństwo
Wyposażenie - komfort
SZCZEGÓŁOWY OPIS
Jeśli oglądasz to ogłoszenie na OLX - to widzisz 8 zdjęć, aby zobaczyć więcej, wystarczy kliknąć: Więcej ofert tego sprzedawcy po lewej stronie
Salon samochodów Używanych "70"
Ul. Powstańców Warszawy 73 , Częstochowa ( Dzielnica Dźbów )
Całość samochodu pokryta jest pierwszym oryginalnym lakierem - nic nigdy nie było powtórnie lakierowane
100% BEZ WYPADKOWY 100% BEZKOLIZYJNY - GWARANACJA !
Również wszystkie szyby oryginalne !
Auto zarejestrowane w PL
Samochód od PIERWSZEGO WŁASCICIELA w bardzo dobrym stanie zarówno technicznie jak i wizualnie. Ładnie utrzymany ładnie utrzymany lakier bez zarysowań, wgnieceń i ABSOLUTNIE BEZ RDZY ! Środek również zadbany, czysty i pachnący.
Posiadamy komplet dokumentów potwierdzających oryginalność przebiegu.
Bogata wersja wyposażenia m.in.
*automatyczna skrzynia biegów
*automatyczna klimatyzacja
*skórzane fotele
*Key less go & Key less entry + system start - stop
*wielofunkcyjna skórzana kierownica
*tempomat
* Full Led
*wejście AUX i USB
*przyciemniane szyby
*felgi aluminiowe
*czujniki parkowania przód i tył
*system poduszek powietrznych + Isofix
*Navi GPS
*elektryczne szyby i lusterka
*system poduszek powietrznych
*odtwarzacz mp3
2kpl kluczy + pełen komplet dokumentów
* Pisemna gwarancja samochodu iż jest bez powodziowy !!
Oferujemy do sprzedaży bardzo ładnego Renault Talisman.
Jest to 100% bezwypadkowy samochód, posiadający zaledwie 76 tyś.km. Jest to oczywiście 100% oryginalny przebieg - Udzielamy pisemnej gwarancji na bez wypadkowość naszego samochodu jak i za równo na przebieg !!!!
Samochód do samego końca serwisowany. Posiadamy pełną dokumentację na potwierdzenie jego przebiegu, wraz z książką serwisową prowadzoną do samego końca.
Samochód ten został sprowadzony z Niemiec. Zakupiony bezpośrednio od pierwszego i jedynego właściciela.
Jest to samochód dla osoby która szuka kilkuletniego samochodu w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.
Nasz pojazd nie posiada żadnej rdzy, korozji, ani innych uszkodzeń. Lakier w bardzo dobrym stanie ,bez otarć , zagnieceń, oraz innych uszkodzeń.
Gwarantuję i zapewniam z pełną odpowiedzialnością ,że samochód jak na swoje lata, naprawdę jest w dobrym stanie i że nie rozczarują się państwo jego wyglądem ani stanem technicznym.
Jako firma gwarantujemy ;
*Legalność pochodzenia samochodu
*Gwarancję przebiegu
*Gwarancję bez wypadkowości samochodu
* Nasze samochody są w pełni opłacone, po wszystkich opłatach celno-skarbowych. Kupujący nie płaci opłaty skarbowej ani żadnych innych podatków skarbowych. Ponosi tylko koszt rejestracji w wydziale komunikacji 160zł.
*Samochodem można odjechać od nas na kołach wraz z ubezpieczeniem OC GRATIS
-Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66kc. Podane dane maja charakter wyłącznie informacyjny.
* Zastrzegamy sobie prawo do kopiowania treści naszych ogłoszeń i przetwarzania ich osobom trzecim oraz innym firmom konkurencyjnym
Numer oferty: AKL18GM6A
i00586508083i