Top 10 pytań

Top 10 pytań

 Dodaj do obserwowanych

Funkcja Dodaj do obserwowanych służy do gromadzenia w jednym miejscu ogłoszeń, które Cię interesują oraz zapamiętywania parametrów wyszukiwania. Gromadzenie ogłoszeń pomoże Ci np. w porównaniu kilku podobnych ofert, natomiast zapamiętanie parametrów ułatwi szybkie wyszukiwanie.

 

Aby zapamiętać interesujące Ciebie ogłoszenie, kliknij w link "Obserwuj" dostępny na karcie z ogłoszeniem (pod danymi kontaktowymi). Jest on również dostępny przy każdym ogłoszeniu w wynikach wyszukiwania (symbol gwiazdki).
Zapamiętane ogłoszenia oraz wyszukiwania dostępne będą na Twoim koncie, w zakładce "Moje konto" lub po bezpośrednim kliknięciu w symbol gwiazdki.

 


 

Rejestrowanie konta w Automotodeal

 

Wystawienie ogłoszenia w Automotodeal wiąże się z koniecznością zarejestrowania konta w serwisie. Pamiętaj, aby wybrać odpowiedni rodzaj konta, w zależności od tego, czy chcesz dodać pojedyncze ogłoszenie (klient indywidualny), czy współpracować jako dealer (konto dealerskie).

 

Aby zarejestrować konto indywidualne, wybierz przycisk „Mój Automotodeal” na stronie głównej serwisu, następnie „Utwórz konto indywidualne” oraz wypełnij wszystkie niezbędne pola.


 

 

Potrzebujesz czegoś więcej?
ZNAJDŹ NAS NA
Copyrights © 2016 AutoMotoDeal.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone